Kokpit
Jūs šiuo metu naudojatės svečio teisėmis (Prisijunk)
Uczelniana Platforma e-Learningowa - AGH
Pagalba apie Ieškoti
 
 
This is a question and answer forum. In order to see other responses to these questions, you must first post your answer
Vida Zviniene paveikslėlis
4 diskusija
pagal Vida Zviniene - Friday, 2014 June 6, 07:09 AM
 

(Moderatorius) Nurodykite vieną, jūsų nuomone teigiamą, e. mokymosi savybę ir, remdamiesi savo patirtimi, ją trumpai aptarkite.

(1 dalyvis) Manau, kad e. mokymasis yra labai naudingas, padeda sutaupyti laiko, o svarbiausia – pinigų, ir man nereikia kasdien važinėti į univerą ar pirkti knygų.

(2 dalyvis) Tai butu laikas. Galiu sau isitaisyti kur noriu, atsispausdinu ilgesnius straipsnius ir perskaitau juos autobuse. Kartais pabudus smirineju forume, uzduotis atlieku vakare kai aplink ramu. Dirbu kada noriu, bet gerai kai yra nustatytas terminas, tada bunu pareigingense. Jei ne galutiniai terminai, tikrai nesedeciau ir nedaryciau tu pratimu. Megstu skaityti kitu komentarus. Nuostabu susipazinti su tiek idomiu zmoniu is skirtingu miestu. Nors dirbame skirtingose mokyklose ir musu nuomones issiskiria, dazniausiai sutariame. Esu labai tuo patenkinta! kad randame bendra kalba. Ir oooho! Kiti tiek daug ismano! Paulius taip gerai kerta Moodle ir raso apie tai gan idomiai, gerai, kad jis yra sitame kurse. Ir tai yra teigiama e. mokymosi puse!!! Beje, yra ir neigiamu dalyku, pavyzdziui, labai daug skaitymo, o as tikejaus daugiau paveiksliuku, animacijos, filmu – vis sis tas idomaus. Is kitos puses man nereikia jaudintis del irangos, kad kazkas neatsidaro ar neveikia ant mano seno kompiuterio. Juk zinote kokie mokytoju atlyginimai. Be galo patiko nuorodos, nors ir uzima daug laiko. Cia galima rasti tiek daug ikvepianciu ideju, tekstu ir vaizdu, kuriuos veliau panaudoju savo pamokose. Gaila kad beveik viskas anglu kalba. Kuo tolyn, tuo geryn, bet vis tiek... Tai tiek is mano puses!

 
Praleisti Naršymas